Dlaczego warto korzystać z prezentacji obrotowych?

gifportfel

Prezentacje 3D/360 umożliwiają obejrzenie produktu ze wszystkich stron. Pozwalają też na przybliżanie obiektu, dzięki czemu oglądający może dostrzec najdrobniejsze detale, przyjrzeć się fakturze, niemal wirtualnie „dotknąć” produktu. Dzięki temu prezentacje obrotowe są coraz częściej stosowane w realizacjach reklamowych, takich jak strony internetowe, sklepy internetowe, aukcje Allegro, spotkania biznesowe i systemy e-commerce.

Wzrost zainteresowania zakupami online sprawia, że właściciele sklepów coraz większy nacisk kładą na prezentację towaru na stronie. Nie chodzi tu wyłącznie o opis produktu. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że odpowiednia fotografia produktowa najsilniej oddziałuje na odbiorców, czyli potencjalnych kupujących. Mówiąc wprost – fotografia produktowa, a zwłaszcza fotografia 360, wspiera wzrost sprzedaży i przyspiesza decyzje zakupowe. Z kolei realistyczne odwzorowanie produktu – poprzez zastosowanie funkcji obracania i powiększania – sprawia, że zakupy są bardziej świadome, dzięki czemu znacznie zmniejsza liczbę zwrotów towaru.

To nie koniec korzyści wynikających ze stosowania prezentacji obrotowych. Fotografia 360 sprawi, że zwiększy się zaangażowanie klientów oraz czas przebywania na Twojej stronie. Widok 3D przykuje uwagę oglądającego na dłużej, co zwiększy szansę na konwersję. Dłuższe oglądanie produktu przełoży się też na szybsze zapamiętywanie Twojego sklepu, a przywiązanie klienta to gwarancja jego powrotu.

Pokazanie produktu w postaci ciekawej prezentacji obrotowej daje szansę na naturalne rozprzestrzenienie się jej w sieci. Internauci chętnie dzielą się z innymi treściami, które uważają za interesujące. W ten sposób informacja o Twoim produkcie trafia do większej liczby potencjalnych kupujących, czyli szansa na sprzedaż wzrasta.

Prezentacje obrotowe są zatem mocnym fundamentem do budowania trwałych relacji z klientami. Skorzystaj z naszych usług opartego na długoletnim doświadczeniu. Prezentacje 3d/360 to przyszłość e-handlu.

360o
Przykładowa prezentacja
Przykładowa prezentacja produktu
Nasi klienci:
xblitz PP_kurier Pocztex_white logo GATTA akuku goclever befado vordon-logo- 2