Klienci

GATTA

Dla firmy Gatta wykonujemy prezentacje obrotowe odzieży typu duch oraz zdjęcia typu packshot.

Kolekcje produktów Gatty dostępne są w sprzedaży w ponad 130 salonach firmowych w największych miastach w Polsce oraz w renomowanych sklepach z bielizną i rajstopami. Marka zyskała uznanie nie tylko na rodzimym gruncie. Jej wyroby sprzedawane są w krajach Unii Europejskiej (takich jak Wielka Brytania, Francja) oraz Rosji, a także w państwach na innych odległych kontynentach, m.in. USA, Australii.

Marka elastycznie reaguje na pragnienia kobiet, dostosowując swoje produkty do ich rosnących i zróżnicowanych potrzeb. Obok klasycznych rajstop i pończoch w ofercie znajdują się modele wyszczuplające, chłodzące, poprawiające krążenie, przeciwdziałające powstawaniu żylaków. Asortyment wzbogacony został o odzież sportową, kolekcję ślubną pończoch i rajstop, czy linię modnych kostiumów kąpielowych. Staramy się uwzględniać potrzeby wszystkich kobiet. Proponujemy stylowe rajstopy i pończochy dla ceniących klasyczną elegancję, jak i odzież treningową dla ceniących aktywność fizyczną. Oferujemy rozwiązania dla kobiet wymagających, którym zależy na wysokiej jakości, staranności wykonania oraz wygodzie użytkowania.

akuku

Naszym zadaniem było zrobienie zdjęć produktów  które będą wykorzystane w kolejnym etapie na opakowaniach, produkty trudne do ułożenia i fotografii np z bardzo cienkiego silikonu który musi zachować odpowiedni kształt.

Firma ALBIS istnieje od 1989 roku. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby Klientów, czego efektem jest stworzenie marki AKUKU . Z pasją tworzy nowe produkty. Pozytywne relacje z naszymi Klientami i Kontrahentami pozwalają nam realizować i wprowadzać coraz szerszą ofertę akcesoriów przeznaczonych dla Najmłodszych. Ich wspólną cechą jest bezpieczeństwo i użyteczność. Żywa kolorystyka i ciekawe wzornictwo pobudzają rozwój dzieci, pomagają odkrywać otaczający je świat.  Produkty dla dzieci marki Akuku znajdziemy w każdej aptece / sklepie z artykułami dla dzieci w Polsce.

WWW.goclever.com

Zakres prac obejmował wykonanie prezentacji  3D / 360 , zdjęć typu packshot na potrzeby aukcji Allegro oraz sklepu internetowego, retusz produktów. Od ponad 11 lat firma dostarcza rozwiązań z dziedziny elektroniki użytkowej, cechujących się najlepszym stosunkiem oferowanych parametrów do ceny. Naszą ofertę kierujemy do osób, którzy poszukują zaawansowanych technologicznie, dostosowanych do wymagań europejskich, łatwych w obsłudze urządzeń w atrakcyjnej cenie.

Trafność strategii firmy GOCLEVER doceniło już ponad milion użytkowników w ponad 20 krajach Europy i Azji, plasując GOCLEVER w pierwszej trójce największych graczy w Europie Wschodniej i Centralnej.
Portfolio Goclever to m.in. tablety, netbooki, smartfony i smartwatche. Ofertę uzupełniają kamery sportowe, zestawy do monitoringu domu oraz nawigacje samochodowe.

XBLITZ

Prezentacje 3D /360 wykonane dla marki Xblitz. Marka kojarzy się głównie z rejestratorami trasy, oferuje obecnie największy wybór modeli. Sprzęt marki Xblitz jest szeroko dostępny zarówno w dużej liczbie sklepów internetowych, jak i wielu ogólnopolskich oraz lokalnych sieciach handlowych. Można je kupić także w serwisach aukcyjnych, czyli w najbardziej popularny w Polsce sposób. Dzięki temu produkty Xblitz dostępne są w całej Polsce, zarówno w dużych miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Zakres prac obejmował wykonanie prezentacji 3D / 360. Zabezpieczenie prezentacji oraz zdjęć logiem. Zakodowanie prezentacji do kodu HTML, dostosowanie do urządzeń mobilnych. Zapewnienie profesjonalnego hostingu.

vordon

Zakres prac obejmował wykonanie zdjęć packshot oraz prezentacji obrotowych, marka kojarzy się głównie z elektroniką użytkową oraz nawigacjami . Marka Vordon na polskim rynku prężnie działa od 2010 roku. Swoją główną siedzibę posiada w Rzeszowie, biuro administracyjne w Warszawie oraz biuro wraz z magazynami w okolicach Wrocławia. Od początku istnienia firma w swojej ofercie posiadała nawigację i sprzęt GPS. Dziś są to sztandarowe produkty marki Vordon, która rozszerzyła również swoją ofertę o inne elementy elektroniki samochodowej. Vordon od kilku lat pozostaje liderem w ilości sprzedaży nawigacji na polskim rynku.

360o
Przykładowa prezentacja
Przykładowa prezentacja produktu
Nasi klienci:
xblitz PP_kurier Pocztex_white logo GATTA akuku goclever befado vordon-logo- 2