Film produktowy na potrzeby aukcji internetowej

Film produktowy jest jednym z rodzajów reklamy danego produktu. Tego typu prezentacja pozwala nam na dokładne obejrzenie przedmiotu z każdej strony, dzięki czemu można odnieść podobne wrażenia jak podczas oglądania produktu na żywo.

  • Istnieje wiele korzyści wynikających z tego typu rozwiązania:
  • zwiększenie sprzedaży – klienci, których nie zadowoliły zdjęcia produktu, ponieważ nie pokazały interesujących nas elementów mogą za pomocą filmu produktowego zobaczyć w bardzo dobrej jakości cały przedmiot z każdej strony.
  • przewaga nad konkurencją – sklepy internetowe po wprowadzeniu prezentacji obrotowych w formie filmu są lepiej postrzegane na rynku i klienci częściej do nich wracają
  • zmniejszenie zapytań o dany produkt – klienci widząc w całości dany przedmiot rzadziej wysyłają zapytania związane z wyglądem produktu.

Stosowanie tego typu prezentacji nie sprawdzi się w przypadku przedmiotów, gdzie wystarczy jedno zdjęcie do pokazania całego produktu (kieliszki, długopisy itp.) Jeśli jednak nasze produkty cechuje duża ilość detali to w przeciągu kilkunastu sekund możemy je dokładnie obejrzeć. Największy polski serwis aukcyjny allegro.pl zapowiedział w niedalekiej przyszłości dodawania filmów produktowych więc prawdopodobnie rozwiązanie to stanie się powszechne i większość sprzedających będzie chciało zaprezentować swoje przedmioty w ten sposób.

W naszej firmie na co dzień wykonujemy dla klientów zewnętrznych nie tylko zdjęcia, ale również prezentacje obrotowe w formie gifów i filmów. Posiadamy dwa urządzenia Orbitvu, które pozwalają między innymi w szybki sposób wykonać bardzo dobrej jakości filmy produktowe.

360o
Przykładowa prezentacja
Przykładowa prezentacja produktu
Nasi klienci:
xblitz PP_kurier Pocztex_white logo GATTA akuku goclever befado vordon-logo- 2